O nas

/O nas
O nas 2018-03-18T17:51:53+00:00

Co dajemy innym?

Tworzymy ogólnopolską społeczność w ramach strefy Lidera oraz strefy Biznesu. Inspirujemy do działania i postaw prospołecznych poprzez spotkania oraz warsztaty z ludźmi sukcesu, z praktykami nie teoretykami. Kreujemy liderów oraz rozwijamy ich umiejętności przywódcze. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach Akademii każdy z członków otrzymuje dawkę praktycznej wiedzy, która wyniesie jego karierę zawodową na wyższy poziom.

Swoje działania realizujemy poprzez cyklicznie organizowane spotkania w całej Polsce. Na każdym spotkaniu możemy poznać inspirującego prelegenta, wziąć udział w wartościowym szkoleniu lub nabyć nowe umiejętności podczas warsztatów, odbywających się w dwunastu wyselekcjonowanych blokach tematycznych. Każde spotkanie ma być inspiracją oraz impulsem do działania – impulsem do zmiany na lepsze.

Dlaczego tworzymy Akademię?

Chcemy żyć w środowisku odpowiedzialnych i przedsiębiorczych ludzi. Chcemy, aby każdy kto ma potrzebę zmiany dostał niepowtarzalną szansę na rozwój swojego potencjału – niezależnie od wieku czy pochodzenia. Chcemy zrzeszać liderów, którzy będą wpływać i zmieniać na lepsze swoje otoczenie, zarówno w dużych aglomeracjach jak i w małych miejscowościach. Chcemy tworzyć środowisko świadomych pracowników i przedsiębiorców.

Dla kogo jesteśmy?

Dla ludzi odważnych, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje liderskie i wejść na ścieżkę kariery zawodowej będąc przygotowanymi w kluczowe umiejętności miękkie. Dla przedsiębiorców, którzy szukają nietuzinkowych ludzi, gotowych sprostać nowym wyzwaniom jakie stawia przed nimi dynamicznie rozwijający się rynek pracy.

New Courses

Contact Info

1600 Amphitheatre Parkway New York WC1 1BA

Phone: 1.800.458.556 / 1.800.532.2112

Fax: 458 761-9562

Web: ThemeFusion

Najnowsze wpisy