O nas

/O nas
O nas 2018-03-18T17:51:53+00:00

Co dajemy innym?

Tworzymy ogólnopolską społeczność w ramach strefy Lidera oraz strefy Biznesu. Inspirujemy do działania i postaw prospołecznych poprzez spotkania oraz warsztaty z ludźmi sukcesu, z praktykami nie teoretykami. Kreujemy liderów oraz rozwijamy ich umiejętności przywódcze. Dzięki uczestnictwu w spotkaniach Akademii każdy z członków otrzymuje dawkę praktycznej wiedzy, która wyniesie jego karierę zawodową na wyższy poziom.

Swoje działania realizujemy poprzez cyklicznie organizowane spotkania w całej Polsce. Na każdym spotkaniu możemy poznać inspirującego prelegenta, wziąć udział w wartościowym szkoleniu lub nabyć nowe umiejętności podczas warsztatów, odbywających się w dwunastu wyselekcjonowanych blokach tematycznych. Każde spotkanie ma być inspiracją oraz impulsem do działania – impulsem do zmiany na lepsze.

Dlaczego tworzymy Akademię?

Chcemy żyć w środowisku odpowiedzialnych i przedsiębiorczych ludzi. Chcemy, aby każdy kto ma potrzebę zmiany dostał niepowtarzalną szansę na rozwój swojego potencjału – niezależnie od wieku czy pochodzenia. Chcemy zrzeszać liderów, którzy będą wpływać i zmieniać na lepsze swoje otoczenie, zarówno w dużych aglomeracjach jak i w małych miejscowościach. Chcemy tworzyć środowisko świadomych pracowników i przedsiębiorców.

Dla kogo jesteśmy?

Dla ludzi odważnych, którzy chcą rozwinąć swoje kompetencje liderskie i wejść na ścieżkę kariery zawodowej będąc przygotowanymi w kluczowe umiejętności miękkie. Dla przedsiębiorców, którzy szukają nietuzinkowych ludzi, gotowych sprostać nowym wyzwaniom jakie stawia przed nimi dynamicznie rozwijający się rynek pracy.