Our Story

Akademia Columbus rozwija liderów


     Akademia Rozwoju Osobistego Columbus to fundacja pomagająca ludziom w rozwoju umiejętności miękkich poprzez organizację spotkań z praktykami biznesu w tzw. Strefie Lidera. W październiku 2014 roku zespół kilku młodych ludzi z Trójmiasta pod patronatem Omida Group rozpoczęła organizację spotkań mających na celu kształtowanie nowych liderów. 


     Już pierwsze z nich przyciągały znaczną ilość ludzi. W trakcie rozwoju coraz to nowe osoby zajmowały się organizacją spotkań. Z każdym rokiem rozpoznawalność Akademii rosła, pojawiali się nowi, popularni i odnoszący wielki sukces prelegenci. Po dziś dzień odbyło się już ponad 70 spotkań! Przewinęło się przez nie już ponad 2000 osób. Akademia wielokrotnie była partnerem ważnych wydarzeń związanych z rozwojem osobistym oraz biznesem. Jednym z największych było spotkanie na którym prelegentem był sam Brian Tracy, a także Sebastian Kotow oraz Prezes Fundacji – Bartłomiej Glinka.


     Obecnie Akademia realizuje swój plan rozwoju. Opuszcza rodzinne miasto Gdańsk i rozpoczyna organizację spotkań w całej Polsce. Swoją działalność podjęła w województwie pomorskim, a już niedługo pojawi się też w podlaskim, lubelskim oraz dolnośląskim. Od niedawna Akademia rozpoczęła też dystrybucję darmowych treści w internecie, większa ich część wywodzi się z programu Zapytaj Lidera, który w całości można obejrzeć na YouTube. Przez te kilka lat wiele organizacji wspierało działalność Akademii. To zarówno spółki jak i inne organizacje pozarządowe. Sukces można też zawdzięczyć niesamowitym prelegentom, którzy byli gośćmi spotkań zarówno w Strefie Lidera jak i poza nią. Są to między innymi Mateusz Kusznierewicz, Jarosław Bieniuk czy Ojciec Włodzimierz Zatorski OSB.


     Jeżeli chcesz wnieść swoją karierę zawodową na nowy poziom i poznać tajniki bycia skutecznym liderem to zaobserwuj nas, przyjdź na spotkanie w swoim mieście lub dołącz do naszego zespołu! Wśród nas znajdziesz tylko ludzi ambitnych i ciekawych świata, którzy dążą do stawiania się coraz lepszą wersją siebie.