Ludzie

/Ludzie
Ludzie 2018-04-27T20:04:30+00:00

Prezes Fundacji

Bartłomiej Glinka
Bartłomiej Glinka
Absolwent Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego, studia ukończył z
tytułem magistra na specjalności Handel Morski. Od początku związany z logistyką i spedycją. Dziś Prezes Zarządu grupy OMIDA zatrudniającej ponad 500 osób na terenie całego kraju. Firma zbudowana od podstaw – dzisiaj przekracza przeszło 500 mln sprzedaży. Poza pracą Bartek jest również między innymi wykładowcą i mentorem, a także przykładnym ojcem. Działa charytatywnie pomagając młodym ludziom przygotować się do kariery zawodowej.

Dyrektor Fundacji

Aleksandra Danuta Romanek
Aleksandra Danuta Romanek
Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie na kierunku politologii, menadżer oraz handlowiec z dużym doświadczeniem, popartym sukcesami. Pośrednik w obrocie nieruchomościami z licencją zawodową nr 20985.

Do stycznia 2017 roku dyrektor gdańskiego oddziału freedom nieruchomości, w którym odpowiadała za całość procesów związanych z zarządzaniem placówką. Obecnie wykorzystuje swoje szerokie umiejętności w pracy z najbardziej wymagającymi Klientami w zakresie inwestowania, podnajmu oraz najmów krótkoterminowych.

Jej sukces w branży wynika z innowacyjności w działaniu oraz nieustającemu entuzjazmowi, któremu przyświecają słowa Walta Disneya „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.

Prywatnie aktywistka na rzecz inicjatyw społecznych, miłośniczka biegów długodystansowych, jazdy konnej oraz sportów ekstremalnych, dzięki którym skutecznie podnosi poziom hormonu motywacji we krwi. Szczęśliwa posiadaczka i użytkowniczka MZ-tki z 1981 roku.

Liderzy generalni

Maciej Szreder
Maciej SzrederLider ds. marketingu
Zapalony żeglarz i biegacz. Z wykształcenia Teleinformatyk. Chociaż jest jeszcze młody posiada wielką chęć do pracy i kreatywność. Jego celem jest pomaganie licealistom i studentom w znajdowaniu swojego miejsca w biznesie i budowania własnego wizerunku. Jest też wielkim fanem kryptowalut, tworzy on rozwiązania oparte o tą technologię.
Maciej Hoffmann
Maciej HoffmannLider ds. członkowstwa
Arek Lewandowki
Arek LewandowkiLider ds. finansów

Rada Fundacji

Maciej Stępa
Maciej Stępa
Maciek jest prezesem i współzałożycielem spółki Profit Plus zajmującej doradztwem biznesowym skierowanym do przedsiębiorców prowadzących firmy w Polsce. Doradza i wspiera partnerów, klientów i współpracowników w budowaniu efektywnych organizacji. Jest doświadczonym przedsiębiorcą, współwłaścicielem kilku spółek, z których najwięcej uwagi obecnie poświęca spółce Profit Plus, która jest jego 14 biznesem. Obecnie zatrudnia tam prawie 50 osób. Z pozostałych firm tylko 2 wyszły umiarkowanie, z czego 1 działa do dziś. Reszta czyli 11 biznesów poniosło klapę. Tu dowiesz się więcej o działalności Maćka: http://eprofitplus.pl/
Monika Leyk
Monika Leyk
Od kilkunastu lat – Liderka-Pasjonatka, mająca na swoim koncie spore osiągnięcia w budowaniu organizacji partycypacyjnych o wysokiej wydajności i kulturze pracy. Odpowiedzialna za budowanie strategii, planowanie długofalowe i realizację projektów międzynarodowych. Coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów.
„Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!”

Ambasadorzy Fundacji

Paweł Korycki
Paweł KoryckiYour Content Goes Here

Organizacje partnerskie

Wejherowskie Centrum Mediacji
Wejherowskie Centrum Mediacji
Your Content Goes Here
Kaszubskie Centrum Prawne
Kaszubskie Centrum PrawneYour Content Goes Here
Your Content Goes Here