Strefa Sponsora

O nas

Nasze początki.

Misja i wizja Akademii Columbus

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń o tematach związanych z kompetencjami miękkimi i przedsiębiorczością. Jako prelegentów zapraszamy ekspertów oraz praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Czytaj dalej »

Image

Początki Akademii Columbus

W październiku 2014 do życia powołana została mała inicjatywa, realizowana pod patronatem Omida Group przez garstkę młodych ludzi. Jej głównym celem było wspieranie rozwoju podstawowych kompetencji zarówno miękkich jak i przedsiębiorczych, potrzebnych na rynku pracy. Już pierwsze spotkania przyciągały sporo uczestników. W trakcie rozwoju coraz to nowe osoby zajmowały się organizacją spotkań. Z każdym rokiem rozpoznawalność Akademii rosła, pojawiali się nowi, popularni i odnoszący wielkie sukcesy prelegenci

Image

A jak jest dziś?

Dziś urosły tylko liczby jeżeli chodzi o ilość spotkań, prelegentów, uczestników wydarzeń, wielkości naszego zespołu czy miast, w których działamy. Zaangażowanie i chęć wspierania rozwoju osobistego pozostały niezmienne, co sprawia, że rozwijamy się bardzo szybko. Do końca roku 2019 planujemy prowadzić spotkania w ramach Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w 30 miastach!

Image

Spotkania w ramach Akademii Rozwoju Osobistego Columbus są głównym polem działań Fundacji Columbus. Aktualnie trafiły one już do: Gdańska, Gdyni, Sopotu, Kościerzyny, Wejherowa, Lęborka, Bytowa, Słupska, Szczecina, Elbląga, Olsztyna, Torunia, Włocławka, Puław, Wrocławia i Zambrowa.

Zostań Liderem Akademii Columbus

Dołącz do nas i rozwijaj swoje kompetencje niezbędne do sukcesu w karierze.

Przejdź do formularza