Przed Tobą pierwsza i unikalna edycja programu

PROJEKT LIDER

STWORZONEGO PRZEZ

AKADEMIĘ ROZWOJU OSOBISTEGO COLUMBUS

przy współpracy z jednymi z najlepszych trenerów rozwoju osobistego

Dlaczego warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

Szkolenie obejmuje cykl warsztatów praktycznych:

PRZED Rozpoczęciem szkolenia...

Odbędziesz indywidualną sesję coachingową (1,5h) mającą na celu analizę Twoich potrzeb szkoleniowych, identyfikację unikalnych cech przywódczych oraz zdefiniowanie kluczowych obszarów rozwojowych.

ETAP I

"Ja jako Lider"

08.10.2020
17:00 - 20:30

ETAP II

"Ja i Zespół"

ETAP III

"Wartościowy Lider"

03.12.2020
17:00 - 20:30

CEna pakietu szkoleń

1500 zł

filip nerc png

Manager z ponad 20-letnim doświadczeniem w jednej z największych firm z branży finansowej w Polsce. W swojej karierze odpowiedzialny za działania zespołów liczących ponad 200 osób. Realizował kluczowe projekty o wielomilionowych budżetach. Doświadczony trener grupowych i indywidualnych programów rozwojowych dla młodych liderów. Zrealizował ponad 50 sesji warsztatowych dotyczących budowania i zarządzania zespołami oraz około 300 indywidualnych spotkań mentoringowych dla menedżerów oraz osób przygotowujących się do tej roli. Współtwórca wieloletniego program rozwojowy dla kierowników. Jego pasją jest praca z młodymi liderami i wspieranie ich w rozwoju umiejętności przywódczych. Absolwent Wydziału Prawa na UG oraz Podyplomowych Studiów Coachingu na WSB w Gdańsku. Od 2019 roku mentor w Akademii Rozwoju Osobistego Columbus, dzieląc się swą wiedza i doświadczeniem z przedstawicielami młodego pokolenia.

IMG_0878m

Coach i trener z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w biznesie. Był menadżerem jednej z największych firm energetycznych w Polsce. Wspiera, zachęca, inspiruje i motywuje innych do rozwiązywania swoich problemów oraz znajdowania odpowiedzi na ważne pytania. Pomaga rozwijać potencjał młodych liderów w biznesie i organizacjach pozarządowych. Absolwent Dziennikarstwa i Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie studiuje Psychologię na uczelni SWPS w Sopocie. 

Objęcie stanowiska menadżerskiego to niewątpliwie sukces, nabywanie nowych doświadczeń, ale i wyzwania czy zadania, często przewyższające kompetencje młodych menadżerów. Czy wiesz, że brak przygotowania do tej roli niesie za sobą szereg negatywnych konsekwencji? Wielu początkujących menadżerów cechuje brak niezbędnych umiejętności kierowniczych, brak podstawowej wiedzy psychologicznej czy nieumiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych/konfliktowych. To często prowadzi do szybkiego wypalenia zawodowego i frustracji, czy nawet problemów ze zdrowiem. Taki scenariusz wcale nie musi się sprawdzić w Twoim przypadku! Dołącz do naszego projektu!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Iwona Wojtkowiak​

Koordynatorka projektu Lider

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Iwona Wojtkowiak​

Koordynatorka projektu Lider