Strefa Partnera

Informacje o tym co zyskasz jako Partner Akademii

Misja i wizja Akademii Columbus

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń o tematach związanych z kompetencjami miękkimi i przedsiębiorczością. Jako prelegentów zapraszamy ekspertów oraz praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Czytaj dalej »

Promocja Twojej marki

Wypromujemy Twoją markę na naszych wydarzeniach i w social mediach. Na wydarzeniach możesz postawić swoje roll-upy, otrzymasz oficjalne podziękowania, oznaczymy Twoje konto w social mediach i pokażemy logo na naszej stronie.

Materiał do opublikowania

Media, które z nami współpracują mają możliwość opublikowania fotorelacji z wydarzenia, zrobienia wywiadu z prelegentem (jeśli prelegent się zgodzi) czy napisania artykułu o wydarzeniu.

Wzmocnienie wizerunku Twojej firmy

Pokaż, że Twoja firma wspiera inicjatywy społeczne, lokalne przedsięwzięcia i jest otwarta na rozwój. Takie postrzeganie Twojej firmy może pozytywnie odbić się na wynikach sprzedaży i otworzyć Ci drzwi do nowych partnerów biznesowych.

Nowe możliwości współpracy

Jak partner Akademii masz okazję do poznania wielu ekspertów i ludzi związanych z biznesem. Takie znajomości zawsze są w cenie i pozwalają łatwiej prowadzić biznes.

Zostań Partnerem Akademii Columbus

Dołącz do nas i rozwijaj swój biznes łatwiej.

Kontakty biznesowe i dobry wizerunek zawsze są w cenie.

W czym możesz nam pomóc?

Jeżeli założenia naszej inicjatywy są bliskie Twojemu sercu i chcesz w jakiś sposób ją wesprzeć, to koniecznie do nas napisz! Poniżej umieszczamy kilka podpowiedzi i kierunków, w których moglibyśmy połączyć siły:

  • Współpraca medialna
  • Współpraca marketingowa
  • Katering dla uczestników
  • Kawa, herbata lub inne napoje dla uczestników
  • Miejsce na poprowadzenie naszego wydarzenia
  • Nagroda dla zwycięzcy Kahoota (Kahoot to taki quiz podsumowujący nasze wydarzenia), nagrodami mogą być np. vouchery, książki, bilety, zniżki itp.

Jeżeli masz więcej pytań lub zrodził Ci się w głowie jeszcze inny pomysł na wsparcie nas, to koniecznie się do nas odezwij, bo dobrych pomysłów nigdy dość!