Strefa Prelegenta

Informacje o tym, co zyskasz jako Prelegent Akademii.

Misja i wizja Akademii Columbus

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń o tematach związanych z kompetencjami miękkimi i przedsiębiorczością. Jako prelegentów zapraszamy ekspertów oraz praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Czytaj dalej »

Jak możemy Ci pomóc?

Budowanie swojej marki osobistej
Zdobycie nowych kontaktów biznesowych
Promocja Twojej firmy
Wzmocnienie swojego wizerunku

Budowanie swojej marki osobistej

Możesz wystąpić u nas i podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. My wypromujemy wydarzenie i Twoją osobę. Możesz także wystąpić na naszych wydarzeniach w kilku miastach.

Zdobycie nowych kontaktów biznesowych

Na nasze wydarzenia przychodzą osoby, które interesują się rozwojem i przedsiębiorczością. Ponadto dzięki Akademii łatwiej będzie Ci rozpocząć współpracę z naszymi partnerami i sponsorami.

Promocja Twojej firmy

Twoja firma może zostać partnerem naszego wydarzenia, wtedy wypromujemy wydarzenie, Ciebie i Twoją firmę.

Wzmocnienie swojego wizerunku

Pokaż się z dobrej strony. Wzmocnij wizerunek swój i swojej marki poprzez wspieranie naszej inicjatywy. Prelegenci na naszych wydarzeniach dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z tymi, którzy tego poszukują.

Zostań Prelegentem Akademii Columbus

Daj się poznać przedsiębiorczej społeczności. Zostań prelegentem na naszym wydarzeniu.

Kontakty biznesowe i dobry wizerunek zawsze są w cenie.

Jak możesz nam pomóc?

Dobry prelegent to klucz udanego eventu. Jeżeli masz ciekawą historię, otrzymałeś od życia lekcję, którą chciałbyś koniecznie podzielić się z innymi lub posiadasz ogromną wiedzę na określony temat. Śmiało napisz do nas – może akurat Ty uświetnisz nasze wydarzenie?

Zależy nam na rzetelnej wiedzy eksperckiej, przekazywanej w lekkiej formie, ponieważ spotkania w ramach Akademii Rozwoju Osobistego Columbus są otwarte dla każdego, niezależnie od wieku czy stopnia rozwoju kariery.