Strefa Uczestnika

Informacje o tym co zyskasz jako Uczestnik naszych wydarzeń.

Misja i wizja Akademii Columbus

Zajmujemy się organizowaniem wydarzeń o tematach związanych z kompetencjami miękkimi i przedsiębiorczością. Jako prelegentów zapraszamy ekspertów oraz praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Czytaj dalej »

Przedsiębiorczość to branie odpowiedzialności za siebie i swoje otoczenie.

Bartłomiej Glinka
CEO Omida Group, Prezes Fundacji Columbus

Dowiesz się jak rozwijać swoje kompetencje miękkie w praktyce. Opowiedzą Ci o tym nasi prelegenci. Czyli coachowie, trenerzy i eksperci w zakresie rozwoju kompetencji miękkich. Czas zainwestowany w rozwój tych umiejętności na pewno pomoże w rozwoju Twojej kariery.

Poznasz przedsiębiorczość

Dowiesz się jak osiągać sukcesy i jakich błędów nie popełniać. Naszymi prelegentami są przedsiębiorcy z krwi i kości, którzy prowadzą swoje biznesy i podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami. Wielkimi sukcesami jak i porażkami.

Poznasz ludzi takich jak Ty

Poznaj społeczność ludzi rozwijających się, świadomie budujących swoją przyszłość, biorących za siebie odpowiedzialność. Ludzi, którzy chcą osiągać swoje cele i wiedzą jak ważne są w tym procesie relacje i znajomości.

Przyjdź na nasze wydarzenie

Rozwijaj swoje kompetencje i karierę.

Dlaczego warto przyjść?

Nasi Liderzy rozpoczynali swoją przygodę z Akademia właśnie od udziału w wydarzeniu. Jakiś czas temu zapytaliśmy ich o to, dlaczego warto przyjść na nasze columbusowe spotkania. A to lista odpowiedzi, które powtarzały się najczęściej:

  • Po dostęp do środowiska biznesowego
  • Konkretni prelegenci
  • Dużo konkretnej wiedzy do zastosowania zaraz po wyjściu z prelekcji.
  • Można się zainspirować!
  • Dużo porad i drogowskazów zarówno w życiu jak i biznesie.
  • Po uczucie, że wartościowo spędziłem czas.
  • Po nową wiedzę!
  • Dużo nowych kontaktów zarówno biznesowych, jaki towarzyskich.

Oczywiście jest to bardzo prawdopodobne, że Twoje potrzeby są inne, dlatego serdecznie zapraszamy Cię na najbliższe spotkanie Akademii Rozwoju Osobistego Columbus w Twoim mieście, żebyś sam mógł odnaleźć swoją odpowiedź na pytanie dlaczego warto uczęszczać na columbusowe wydarzenia?

Zobacz nasze najbliższe wydarzenia!

Obecnie nie ma żadnych zbliżających się wydarzeń...